501 310 110
·
Całodobowo
·

Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany.
13 wpisów.
Agnieszka Świtała z Mysłowice napisał/a 23 lipca 2024 o 11:09
Najlepszy Zakład Pogrzebowy , wszystko jestem załatwione na miejscu , sprawnie, o nic nie trzeba się martwić w tych ciężkich dla rodziny chwilach. Przemiła obsługa akurat mieliśmy przyjemność z panią na ul. Towarowej. Bardzo polecam firmę PORC.
Rafał Słapa z Mysłowice napisał/a 2 czerwca 2023 o 18:44
Bardzo dziękuję firmie a w szczególności Panią Joannie Pani Karolinie oraz Piotrkowi i Rafałowi za miłą obsługę pogrzebu mojej mamy polecam firmę która jest najlepsza w Mysłowicach w tej firmie czujesz domową atmosferę w tych ciężkich chwilach
Urszula Piątek z Mysłowice napisał/a 24 maja 2023 o 13:16
Serdecznie polecam ten Zakład Pogrzebowy. W bardzo trudnych dla mnie chwilach ich wsparcie i pomoc były bezcenne. Od pierwszego kontaktu w moim domu, przez cały czas obsługa dyskretna i taktowna. Oprawa pogrzebu na odpowiednim poziomie. Kwiaty piękne i bardzo świeże, utrzymały się do dziś mimo że od pogrzebu mija tydzień, a pogoda nie rozpieszczała.
Irena Kurzak z Katowice napisał/a 24 marca 2023 o 06:06
Zakład godny polecenia. Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Konkretna, fachowa pomoc, pełna empatii i życzliwości obsługa. Jeszcze raz dziękuję szefostwu i pracownikom za wzorowe przygotowanie pochówku mojej Mamy.
Iwona napisał/a 22 marca 2022 o 12:20
W bardzo trudnej chwili otrzymałam dyskretną i profesjonalną pomoc. Dziękuję i polecam.
Agnieszka Sadura z Mysłowice napisał/a 9 marca 2022 o 13:05
Bardzo solidna firma. Bardzo miła, pomocna, dyskretna i szybka obsługa rodziny pogrążonej w żałobie. Serdecznie polecam Dom Pogrzebowy Porc.
Krzysztof Pajonk z Mysłowice napisał/a 3 marca 2022 o 20:35
Bardzo dziękujemy za duże wsparcie podczas przygotowań do pogrzebu co jest nieocenione w tak trudnych chwilach. Profesjonalnie, z wyczuciem i zrozumieniem bólu bliskich. Dziękujemy ...
Anna Rogus z Mysłowice napisał/a 1 marca 2022 o 11:50
Bardzo profesjonalny zakład pogrzebowy. Miła i szybka obsługa,wszystkie sprawy związane z pogrzebem zostawiliśmy na miejscu.Panie służą bardzo cennymi radami i informacjami.Polecamy z całego serca Dom Pogrzebowy CEZAR PORC
Patrycja Chrzanowska z Chorzów napisał/a 11 października 2021 o 15:44
Firma solidna. Personel miły. Pani obsługująca konkretna. Polecam w tak trudnych chwilach taką obsługę.
Irena S. z Z Mysłowic napisał/a 19 stycznia 2021 o 13:33
Polecam serdecznie wszystkim firmę Dom Pogrzebowy Porc - bardzo mili i pomocni ludzie. Wysłuchali nas i doradzili, a w trakcie potwierdzali każdy drobiazg tak aby było pięknie tak jak nasza Mama chciała.
Rodzina, Przyjaciele, Sąsiedzi, Znajomi Łukasza Z. napisał/a 19 lutego 2020 o 16:14
Polecam wszystkim usługi pogrzebowe firmy Porc z Mysłowic. Wszystko odbyło się zgodnie z ustaleniami i było niezwykle piękne.
Dorota i Piotr z Rodzinami napisał/a 27 stycznia 2020 o 16:13
Zrozumieć cierpienie ludzi którym zmarł ktoś bliski – wydaje się proste, a jednak takie nie jest. Dziękujemy całemu personelowi zakładu pogrzebowego Porc w Mysłowicach za piękny pogrzeb Taty Marka i za zrozumienie.
T.U. Matysiak napisał/a 13 stycznia 2020 o 16:12
Ogromnie jesteśmy wdzięczni za wszechstronną pomoc, udzieloną nam przez Zakład Pogrzebowy PORC. W całych Mysłowicach trudno jest znaleźć ludzi tak pomocnych i wrażliwych, jak pracownicy tej firmy. Troszczyli się o wszystko – nawet o to, o czym myśmy nie byli w stanie myśleć i pamiętać po śmierci naszej Mamy, Babci i Prababci Urszuli.