501 310 110
·
Całodobowo
·

Transport

Transport zwłok

Zakład Pogrzebowy PORC jest do Państwa dyspozycji także we wszelkich kwestiach związanych z transportem Zmarłych na terenie województwa śląskiego, Polski oraz różnych krajów Europy i świata. Gwarantujemy naszą kompleksową pomoc dotyczącą przewozu ciała Zmarłego. Niezależnie od złożoności powierzonego nam zlecenia staramy się wykonać je sprawnie, z zachowaniem wszelkich norm i przepisów, a także z szacunkiem i godnością.

Transportujemy ciała i prochy Zmarłych z każdego zakątka kraju, jak i zagranicy. Najczęściej transport taki odbywa się drogą lądową, morską i lotniczą. Jesteśmy w stałym kontakcie z konsulatami i ambasadami wielu krajów świata.

Transport Zmarłych krajowy, jak i międzynarodowy zawsze jest dużym wyzwaniem logistycznym, ze względu na konieczność wcześniejszego dopełnienia różnorodnych kwestii formalnych, związanych z pozyskaniem i tłumaczeniem pozwoleń i dokumentów, a także z niezbędnymi procedurami poprzedzającymi sam przewóz.

Współpracujemy z profesjonalnymi, doświadczonymi oraz dyskretnymi kierowcami, którzy są gotowi przez całą dobę do wyruszenia nawet w najdalszą drogę.

Szukasz pomocy przy organizacji pogrzebu?

Pozwól nam pomóc! Zadzwoń teraz : (32) 222 28 94

ul. Towarowa 11, 41-400 Mysłowice
·   ul. Mickiewicza 4a, 41-400 Mysłowice
·   ul. Generała Ziętka 84, 41-400 Mysłowice
Szukasz pomocy przy organizacji pogrzebu?

Pozwól nam pomóc! Zadzwoń teraz : (32) 222 28 94

ul. Towarowa 11, Mysłowice
ul. Mickiewicza 4a, Mysłowice
ul. Generała Ziętka 84, 41-400 Mysłowice